Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego UŁ 2022

Zapraszamy do udziału w uroczystości „Gala Absolwentów Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego 2022” naszych absolwentów studiów II stopnia, którzy obronili swoje prace magisterskie w roku akademickim 2019/2020 oraz 2020/2021.

Tegoroczna Gala Absolwentów planowana jest 25 czerwca (sobota) o godz. 13.00. Jeżeli tylko pozwolą na to warunki atmosferyczne, wydarzenie odbędzie się na świeżym powietrzu w wydzielonej przestrzeni przed budynkiem Wydziału Filologicznego UŁ (ul. Pomorska 171/173). W trosce o komfort uczestników Gali w przypadku niesprzyjającej pogody impreza zostanie przeniesiona do Auli A1 w gmachu naszego Wydziału.

W ramach wydarzenia przewidziane jest uroczyste wręczenie dyplomów zarejestrowanym na wydarzenie absolwentom oraz liczne atrakcje towarzyszące.

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.  Zarejestrowanie jest warunkiem koniecznym do uczestnictwa w Gali. Rejestracja będzie prowadzona do 31 maja.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu prosimy również o dopełnienie wszelkich formalności w dziekanacie i dostarczenie do 10 czerwca oryginału dyplomu w twardej oprawie (okładce), który zostanie uroczyście wręczony podczas Gali.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne wypożyczenie togi na czas uroczystości, biret akademicki z wyhaftowaną nazwą Wydziału, który absolwenci otrzymują na własność, a także skromny poczęstunek (lampka szampana + przekąski) po zakończeniu Gali.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Wydziału Filologicznego: klikając tutaj

Zachęcamy do zgłoszeń i do udziału!